Arcuri , arcari si arcasi
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum in constructie

In jos

Forum in constructie Empty Forum in constructie

Mesaj Scris de Traian Sam Feb 25, 2012 7:06 am

Acest forum este in constructie . Orice ajutor este binevenit.
Traian
Traian
Admin

Mesaje : 327
Data de inscriere : 23/02/2012
Varsta : 45
Localizare : Bistrita

https://arcasi-arcuri-sageti.forumgratuit.ro

Sus In jos

Forum in constructie Empty Re: Forum in constructie

Mesaj Scris de Traian Sam Mar 03, 2012 11:46 pm

Forumul nostru " ARCURI ARCARI SI ARCASI" a inceput sa se structureze, asa ca de acum inainte, deschidem un capitol nou in devenirea lui.
Acum cateva zile, cand am gandit acest forum , am incercat ca prin continutul lui , sa ofer alternative si solutii, celor care isi doresc sa traga cu arcul traditional .M am bazat pe urmatoarea observatie: multora dintre noi arcasii, le place sa construiasca, la fel de mult precum le place sa traga cu arcul .
Este adevarat ,ca nu sunt un admirator al magazinelor de specialitate si al fabricantilor din domeniu;asta pentru ca nu mi se pare in regula , ca prin tarifele practicate si industrializare, sa iei omului placerea de a trage cu arcul traditional si mai ales ca sa l lipsesti de intelegera lui.
Consider ca forumul nostru isi va atinge scopul , daca va pune arcasul in centrul lui , iar in plan secundar toate celelalte ale arcasiei. Voi incerca sa incurajez schimbul: de informatii, de experienta , de idei, de materiale si surse de unde se pot procura materiale.
Trebuie sa avem rabdare si sa tinem forumul viu, pentru ca din acesta ,avem de castigat cu totii .

Imi cer suze pentru greselile gramaticale, pe care le am facut si le voi mai face; pana la urma sunt doar un arcas pirat . Dar, sper ca voi deveni un arcas mai bun si in arta literelor . Daca ma voi documenta , voi citi ; daca voi impartasi din cunostintele si experienta mea, voi scrie . Cred ca astfel voi reusi sa mi corectez lipsurile , iar cu timpul, voi putea sa ma exprim mai bine si mai corect.
Traian
Traian
Admin

Mesaje : 327
Data de inscriere : 23/02/2012
Varsta : 45
Localizare : Bistrita

https://arcasi-arcuri-sageti.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum